Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївХаркiв

Умови використання

Міста: Київ, Харків

Авторське право

Вся інформація, розміщена на даному сайті, створена для приватного використання і носить інформативний характер. Використовувати частину або повні відомості, розміщені на інтернет-ресурсі без згоди адміністрації сайту, без вказівки авторського права і в комерційних цілях – заборонено. Виняток становить той випадок, коли використання матеріалів сайту погоджено з адміністрацією сайту і підкріплено письмовою угодою. При цьому, повинні бути збережені авторські та інтелектуальні права.

Зміст сайту

Вся інформація з даного сайту, може змінюватися на розсуд адміністрації (формат, каталог продукції, прейскурант та інше). Клієнтам про такі зміни заздалегідь не повідомляється. Будь-яка шкода, що виникла через використання інформації з цього сайту, не входить в юрисдикцію адміністрації. Крім того, адміністрація залишає за собою право посилатися на дані інших ресурсів, за зміст яких відповідальності не несе.

Реєстрація користувачів

Реєструючись на сайті, клієнт зобов'язується дати про себе повну і правдиву інформацію. Кожен аккаунт захищений унікальним логіном і паролем. За їх збереження адміністрація сайту відповідальності не несе. Адміністрація сайту може на свій розсуд уточнювати достовірність наданих даних, якщо від цього буде залежати якість послуг, що надаються. Реєструючи акаунт, клієнт повинен розуміти важливість збереження персональних даних і не повідомляти свої логін і пароль третім особам. В іншому випадку, адміністрація сайту не несе відповідальності за збереження персональних даних клієнта. Адміністрація сайту не розголошує персональні дані третім особам. Виняток становлять випадки, передбачені українським законодавством.

Зв'язок з клієнтами

Адміністрація сайту може використовувати адресу електронної пошти клієнта для розсилки різної інформації (повідомлення, акції, бонуси та інше). Клієнт може зв'язатися з нами будь-яким способом. Всі контактні дані розміщені в розділі «Контакти». Залишаючи повідомлення, клієнт повинен пам'ятати, що його зміст не повинен носити образливий, незаконний або провокаційний характер.
Залишити заявку