Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївЛьвівОдесаХаркiв

Оренда автомобілів преміум класу у Львові

Город
Фільтри Скасувати все?
Цiна

Мін. ціна
Макс. ціна
Клас автомобіля Тип палива Коробка перемикання Тип кузова Особливості оренди Тип приводу Кондиціонер/Клімат
Всього

(RU)

Машина на прокат – доступная каждому услуга, с помощью которой клиент во Львове решит вопрос оперативного перемещения в комфортабельных условиях. Наибольший сегмент аудитории, желающей арендовать машину во Львове, представлен приезжими туристами. Необходимость решения рабочих моментов предполагает управление взятым в аренду транспортным средством: личный автомобиль на прокат более мобилен, чем городская маршрутка или трамвай. Передвижение по Львову с ознакомительной целью будет комфортнее в автомобиле на прокат. Важно, что аренда т/с обеспечивает защищенное пространство, на которое не посягнет никакой другой пассажир. Заказать машину можно с помощью компании RentMe во Львове: мы предлагаем самые выгодные условия аренды машин за приемлемую стоимость. В нашем автопарке вы найдете множество моделей в аренду для любых целей.

Прокат автомобілів преміум-класу для ділових зустрічей і поїздок

Жителі Львова та гості міста, можуть скористатися популярною послугою - орендою автомобілів преміум-класу. Це практично і зручно, особливо якщо намічені ділові переговори або укладення міжнародних контрактів. Представницький вигляд автомобіля переконає контрагентів в серйозності намірів, і в тому, що договір вони укладають з заможним і самодостатнім бізнесменом. Тому прокат віп авто у Львові актуальна послуга для ділових і активних людей.

Як скористатися зручним сервісом?

Алгоритм дій досить простий, треба тільки, щоб клієнт досяг віку 27 років. Це пов'язано зі специфікою управління автомобілів преміум-класу, що вимагає певних навичок водіння і достатнього досвіду. Оформити оренду можна безпосередньо в нашій компанії, після внесення встановленої в індивідуальному порядку, суми страхового застави. За ці гроші не варто переживати, так як вони повертаються клієнтові після передачі представницького автомобіля назад.

Щоб оформити автомобіль будуть потрібні:

  • особисті документи, в тому числі посвідчення водія, ІПН і паспорт;
  • внесення суми страхової застави;
  • укладення договору оренди подобово.
Для юридичних осіб досить гарантійного зобов'язання.

Чому вигідно користуватися прокатом авто?

По-перше, це зручно для ділових зустрічей. По-друге, це набагато вигідніше, ніж наймати таксі на цілий день. Це не тільки з фінансових міркувань, але і з метою особистої безпеки. Добовий прокат віп авто у Львові дозволяє самостійно керувати транспортним засобом, не порушувати правила дорожнього руху, і надходити в екстремальних ситуаціях так, як ви звикли це робити. А як надійде водій таксі, невідомо, тому довіряти своє здоров'я сторонній людині, небезпечно. По-третє, представницький автомобіль має високий ступінь комфорту, і пересідати в таксі невідомого року випуску, зовсім не цікаво. Ви можете вибрати і оформити авто, яким звикли керувати, а можете випробувати іншу марку, провести певний тест-драйв, щоб потім купити аналогічний для себе. Це далеко не всі аргументи, що вказують на переваги сервісу прокату представницьких автомобілів, але і їх достатньо, щоб скористатися запропонованими послугами. Цінова політика по оренді транспортних засобів економічно обгрунтована і виважена, тому така послуга доступна практично кожному. Прокат віп авто - це вигідний, зручний, комфортний сервіс у Львові, який дозволить вирішити безліч питань за короткий час!
Залишити заявку