Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївЛьвівОдесаХаркiв

Оренда авто бізнес класу у Львові

Город
Фільтри Скасувати все?
Цiна

Мін. ціна
Макс. ціна
Клас автомобіля Тип палива Коробка перемикання Тип кузова Особливості оренди Тип приводу Кондиціонер/Клімат
Всього

(RU)

Машина на прокат – доступная каждому услуга, с помощью которой клиент во Львове решит вопрос оперативного перемещения в комфортабельных условиях. Наибольший сегмент аудитории, желающей арендовать машину во Львове, представлен приезжими туристами. Необходимость решения рабочих моментов предполагает управление взятым в аренду транспортным средством: личный автомобиль на прокат более мобилен, чем городская маршрутка или трамвай. Передвижение по Львову с ознакомительной целью будет комфортнее в автомобиле на прокат. Важно, что аренда т/с обеспечивает защищенное пространство, на которое не посягнет никакой другой пассажир. Заказать машину можно с помощью компании RentMe во Львове: мы предлагаем самые выгодные условия аренды машин за приемлемую стоимость. В нашем автопарке вы найдете множество моделей в аренду для любых целей.

VIP автомобілі напрокат у Львові

Комфорт, маневреність, презентабельний зовнішній вигляд - ось основні переваги, які ви отримуєте, оформляючи прокат ВІП авто у Львові від нашого сервісу. Якщо вас чекає ділова зустріч і треба справити позитивне враження на партнерів по бізнесу, ви можете узяти напрокат автомобіль представницького класу на термін від однієї доби і більше.

Хто може скористатися послугою оренди VIP авто у Львові

Оформлення оренди представницьких авто у Львові доступно як громадянам України, так і жителям інших країн. Для замовлення транспортного засобу для ділових зустрічей і поїздок досить пред'явити:
  • паспорт країни проживання;
  • ідентифікаційний код - вимога для жителів України;
  • водійське посвідчення.
Для попереднього замовлення через інтернет треба заповнити невелику онлайн анкету і дочекатися дзвінка менеджера, щоб забронювати вподобаний вам транспортний засіб для поїздок по Львову. Зверніть увагу на важливий момент: для оформлення оренди авто представницького класу вік має бути не менше 25 років, а стаж водіння - від двох років.    

Переваги оренди ВІП авто від RentMe

Вибравши наш сервіс, ви отримуєте цілий ряд безперечних переваг :
  • максимально швидке і просте оформлення;
  • можливе подання авто до аеропорту, же/д вокзалу або за будь-якою іншою адресою на ваш вибір;
  • повернення машини можливе не лише у львівському офісі компанії, але і в інших містах;
  • багато додаткових послуг, наприклад дитяче автокрісло, GPS- навігатор, Wi - fi роутер в салоні і ін.;
  • підтримуються різні способи оплати - наличными, банківською картою, ваучерами.
У нас представлений широкий модельний ряд автомобілів Преміум-класу : BMW, Mercedes - Benz, Toyota. Доступні як місткі позашляховики, так і престижні седаны. При оформленні оренди на триваліший термін ви отримуєте серйозні знижки. Таким чином, якщо вас цікавить оренда швидких і досконалих в технічному плані VIP авто у Львові, заповнюйте анкету на нашому сайті. Узяти авто напрокат можна на будь-який термін від однієї доби до місяця і більше. Ми приймаємо заявки цілодобово. Звертайтеся в слушний для вас час до наших онлайн менеджерам, ми дамо відповідь на усі ваші питання.
Залишити заявку