Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївЛьвівОдесаХаркiв

advantage-1
Цілодобова гаряча лінія

Кваліфікована служба орієнтована на клієнта, надасть консультацію з будь-якого питання 24/7

advantage-2
Безкоштовне анулювання

Можливість відміни за 24 години

advantage-3
Приємно низькі ціни

Шалені знижки та спеціальні ціни для постійних користувачів

Оренда авто у Львові

Город
Фільтри
Клас автомобіля Тип палива Коробка перемикання Тип кузова Особливості оренди Тип приводу Кондиціонер/Клімат
Всього

Львів – це місто, в яке постійно приїжджають туристи і мандрівники, щоб помилуватися місцевими пам’ятками, архітектурною красою та історичними цінностями. Але багато об’єктів розташовані на значній відстані один від одного, тому приїжджі відчувають певні складнощі. Від однієї історичної пам’ятки до іншої, можна дістатися на громадському транспорті або таксі, але це буває не комфортно і дорого. Оптимальне рішення проблеми – це оренда авто у Львові на період вашої поїздки. Ця послуга доступна для багатьох користувачів, так як оплата за транспортний засіб досить лояльна і помірна.

Переваги прокату автомобілів

Сьогодні оренда авто у Львові – оптимальне рішення всіх особистих питань, пов’язаних як з бізнесом, так і туристичними поїздками. Щоб скористатися актуальним і популярним сервісом, гостю міста не треба мати тугий гаманець або необмежений доступ до грошових коштів. У багатьох випадках зняти машину у Львові обходитися набагато дешевше, ніж поїздка на таксомоторах. Пересування на таксі і його оплата, включає в себе багато нюансів, такі, як:

  • паливо;
  • робота водія;
  • амортизація транспортного засобу,

і багато інші істотні питання. Та й життя туриста довірене невідомо якому фахівцю – з досвідом водіння або без. Сумнів може викликати не тільки реакція водія, його знання ПДР, а й технічний стан транспортного засобу, наскільки воно підготовлено для пересування по місту. Всі ці фактори впливають на безпеку поїздок, здоров’я і життя відрядженого або туриста. Тому з точки зору безпеки, оренда авто у Львові має одні плюси. З фінансового боку також є одні позитивні моменти, такі як:

  • стабільна добова ставка;
  • оплата страховки, яка може стати в нагоді;
  • витрати тільки на паливо і за додаткові послуги.

Тому якщо брати до уваги ці показники, то прокат машин у Львові набагато вигідніше і безпечніше. До того ж технічний стан транспорту не викликає сумніву, так як автопарк компанії складається з автомобілів фірми. Це означає, що транспортні засоби здаються в оренду в технічно-справному стані, що пройшли ТО і інші процедури. Тому пересування по місту на таких автомобілях цілком безпечно. Раптових поломок або несправностей, пов’язаних з ДВС або гальмівною системою, не може відбутися, тому що машина перевірена і обстежена. Всі наведені вище аргументи вказують на явні переваги оренди, так як машина напрокат у Львові, це найзручніший спосіб пересування по місту.

Як вибрати оптимальну марку і модель автомобіля?

Оскільки автопарк компанії великий, то тут представлений великий вибір транспортних засобів. Оренда машини у Львові відбувається за особистими уподобаннями, звичками, смаками орендаря. Якою маркою він звик керувати, таку він і може взяти напрокат. Для когось досить економ-варіанту, а кому-то потрібен бізнес-клас. Для деяких мандрівників принципово наявність люксів в транспортних засобах, для інших прокат авто у Львові, прийнятний і без них. У кожного свої смаки і переваги, а також фінансові можливості, тому у виборі ніхто не обмежений. Наша компанія пропонує до експлуатації автомобілі на різному виді палива, тому підбирати відповідну модель транспортного засобу можна і за типом силового агрегату. Для їзди по місту кожен під свої смаки і звички вибирає коробку передач. В автопарку є і АКПП і МКПП. Головна умова, яку висуває наша фірма і яке відповідає ПДР, це наявність водійського посвідчення та 2-х річного стажу. В іншому випадку прокат авто у Львові буде недоступний, так як такі умови є обов’язковими для всіх. Дорогі транспортні засоби, автомобілі преміум-класу і позашляховики, також не можуть бути орендовані особами, молодше 27 років. Це пов’язано з досвідом управління таких складних автомобілів, тому, якщо турист або гість міста у відрядженні не досяг встановленого віку, то він може скористатися іншою послугою. Наприклад, для поїздок по місту, взяти напрокат автомобіль економ-класу. Але в будь-якому випадку, прокат авто Львів, забезпечить замовника надійним транспортним засобом в технічно-справному стані.

Що потрібно, щоб замовити оренду автомобіля?

Збираючись в поїздку в старовинний Львів, користувач може заздалегідь підібрати ідеальний варіант транспортного засобу. Ця послуга доступна в режимі онлайн і забронювати машину можна безпосередньо на сайті. Також можна особисто під’їхати в прокат авто Львів і вибрати звичну марку для поїздок в місто і не тільки. Орендар повинен мати при собі документи, що засвідчують особу з ідентифікаційним кодом і обов’язково водійське посвідчення. Також мати при собі певну суму грошей для оплати основної та додаткових послуг, внесення страхового збору. Можна скористатися і кредитною карткою, але повернення грошей на рахунок, після завершення оренди і передачі автомобіля менеджеру, трохи затягнеться. Це банківська операція, і від нас не залежать терміни її виконання. Скільки коштує оренда автомобіля в кожному випадку визначається індивідуально, так як це залежить від багатьох складових ціноутворення:

  • марки і моделі;
  • терміну оренди;
  • додаткового сервісу.

Але в будь-якому випадку, це вигідно і зручно, ніж переміщатися по місту на громадському транспорті або їздити в таксі. Така послуга, як прокат машин у Львові останнім часом набула значної популярності. Орендують автомобілі не тільки гості міста, а й місцеві жителі, оскільки такий сервіс може стати в нагоді в багатьох життєвих ситуаціях. Наприклад, щоб підкреслити свій соціальний статус і положення в суспільстві. Для ділових поїздок, прокат машин вигідна і зручна послуга, що дозволяє за один день побувати в різних місцях і вирішити всі свої питання. Якщо вас цікавить прокат авто в місті Лева, то найдоступніші і економічні ціни, ви знайдете на нашому сайті! Приїжджайте до Львова і переконайтеся самі!

Залишити заявку