Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївОдесаХаркiв

Оренда позашляховика Київ

Город
Фільтри Скасувати все?
Цiна

Мін. ціна
Макс. ціна
Клас автомобіля Тип палива Коробка перемикання Тип кузова Особливості оренди
Тип приводу Кондиціонер/Клімат
Всього

У послугах оренди позашляховиків в Києві можуть потребувати як гості, так і мешканці столиці. Ці практичні, місткі автомобілі найкраще підходять для швидкого, комфортного пересування по міських і заміських магістралях, путівцями, бездоріжжю.

Оренда позашляховика у Києві від компанії RentMe

Компанія RentMe (Київ) пропонує прокат позашляховиків з потужними двигунами, високим дорожнім просвітом, повним приводом. Вони не бояться бруду, показують відмінну прохідність як в гірській, лісистій місцевості, так і в умовах щільної забудови Києва. Вартість їх оренди не на багато перевищує ціну прокату ефектних седанов, а рівень комфорту при пересуванні по Києву і Україні - на порядок вище.

Коли потрібна оренда саме позашляховика (Київ)

Терміновий прокат позашляховиків в Києві може знадобитися для реалізації різних цілей. Таке авто часто необхідно узяти в оренду в Києві для бізнесу: поїздки на ділову зустріч, урочистий захід, зустрічі почесних гостей, ділових партнерів. Для цих цілей у позашляховиків в оренді є все:
  • розкішний, респектабельний зовнішній вигляд;
  • видатні технічні параметри;
  • відмінна прохідність;
  • просторий, елегантний салон;
  • система климат-контроля.
У приватному житті також нерідкі ситуації, коли дуже потрібний позашляховик, хоч би в оренду. Виїзд усіх членів сім'ї на заміську прогулянку, пікнік в компанії друзів, термінову поїздку до родичів в регіон з поганими дорогами краще здійснити на узятому в прокат місткому джипі з великою прохідністю. А для далеких туристичних поїздок, виїздів на риболовлю або полювання взагалі немає машин під оренду, здатних порівнятися з позашляховиками. Аренда внедерожника Киев Автомобілі цього класу все частіше беруть в прокат і молодожони. У поєднанні з традиційним квітковим оформленням, вони набувають глянсового зовнішнього вигляду, ідеально відповідного такій видатній події. Якщо бажаєте справити враження, явитеся на вечір зустрічей випускників, вечірку, свій ювілей на позашляховику, хай і узятому в оренду. Маленька хитрість (його оренда) залишиться в секреті, а ваш представницький вид - в пам'яті усіх запрошених.  

Прокат позашляховиків в Києві: моделі, умови оренди від RentMe

Компанія пропонує оренду професійних завойовників бездоріжжя від Volkswagen, Subaru, Mercedes, Toyota не старше за 3 роки. Вони оснащені автоматичними коробками передач, бензиновими або дизельними двигунами об'ємом 2 - 4 літри. Авто віддаються в прокат (оренду) :
  • у абсолютно справному технічному стані;
  • з чистою зовнішньою стороною кузова і салоном;
  • повним баком палива перед початком оренди;
  • запасним колесом;
  • дорожнім набором.
  Плата за оренду - до початку поїздки (прокату). Якщо термін оренди виявляється коротше за плановане, виконується перерахунок за реальний прокат. Компанія здійснює подання і прийом авто у рамках договору на прокат позашляховика в Києві безкоштовно (в межі міста). Також позашляховик можна отримати в оренду в пунктах прокату Києва або за межами міста (за додаткову вартість до ціни оренди). Мінімальний термін прокату - 24 години. В случае необходимости, авто в прокат укомплектовывается навигатором, детским креслом. Возможно подключение специфических услуг : "пробег без лимита", " полная страховка" и др.

Замовити прокат авто можна on-line або по телефону. Менеджери підберуть для вас позашляховик в оренду, що максимально відповідає бажаній специфікації. RentMe допоможе залишитися упевненими в собі і незалежними на будь-яких дорогах. Оформляйте оренду позашляховика і забезпечуйте швидкість пересування і комфорт для себе, своїх партнерів і друзів.

Залишити заявку