Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївОдесаХаркiв

Оренда авто класу Стандарт в Києві

Город
Фільтри Скасувати все?
Цiна

Мін. ціна
Макс. ціна
Клас автомобіля Тип палива Коробка перемикання Тип кузова Особливості оренди
Тип приводу Кондиціонер/Клімат
Всього

Недорога оренда авто в Києві дозволяє в найкоротші терміни добратися по вказаному пункту і виконати поставлені завдання. Сервіс RentMe пропонує прокат автомобілів за доступними цінами – оформлення договору займає близько 15 хв. Вибрати модель відповідної машини можна на сайті в каталозі або по телефону за допомогою консультанта.

Авто класу стандарт в прокаті: комфорт і безпека

Модельний ряд включає самі ходові і затребувані в Києві марки автомобілів : супер місткий Volkswagen Golf 6 Variant для великих компаній, строгий Volkswagen Jetta для ділових поїздок, стильний Volkswagen Jetta 2.5. Найвимогливіших порадує витривалий Skoda Octavia A7, практичний і функціональний Skoda Octavia A5 car rental, універсальний і надійний Ford Focus і інші.

Перевага послуги прокату авто в Києві в тому, що транспортний засіб проходить ретельну підготовку до передачі орендареві. Машину чистять, усі пластикові і металеві поверхні миють і обробляють спеціальними складами, що надає авто глибокий блиск і максимальну доглянутість. Усі машини прокату в Києві оснащені системами безпеки, кондиціонерами, потужними аудіосистемами, мають відмінну місткість багажного відділення, просторий салон з якісною обробкою і зручними сидіннями. В результаті клієнт отримує в прокаті авто, в якому зручно і затишно. У такій машині водій і пасажири почувають себе бадьоро навіть у разі досить тривалих переїздів по Києву.

Оренда недорогого авто в Киве


Чому варто узяти в прокаті автомобіль


Якщо власне авто вийшло з ладу, знаходиться на станції техобслуговування або не задовольняє за певними вимогами, рекомендуємо розглянути пропозиції компанії RentMe. Фахівці підібрали широкий модельний ряд машин класу стандарт і розробили прийнятні умови співпраці :

  • Гнучкі ціни оренди автомобіля виходячи з тривалості прокату, пробігу, замовлення додаткових послуг. Оплата за добу складає від 24 USD (вказаний перерахунок на 31 день прокату авто).
  • Для оформлення прокату авто в Києві потрібно тільки паспорт, водійські права і ідентифікаційний код.
  • Мінімальний стаж водія - від 2-х років (вік від 21 року).
  • Можливість прокату авто на добу, тиждень, місяць, декілька місяців.
  • Надання супутніх аксесуарів (навігація, дитяче крісло) за додаткову плату.
  • Машиною можуть управляти декілька людей. Необхідно пред'явити дані усіх потенційних водіїв.
  • Оплата прокату авто в Києві можлива будь-яким зручним способом: наличными, банківським переказом, за допомогою карти, ваучером.

Узяте в оренду авто класу стандарт забезпечує високий рівень комфорту і безпеки під час руху в столиці і інших населених пунктах. Машини прокатного сервісу регулярно проходять технічний огляд в Києві, що забезпечує справність усіх вузлів і систем. Орендареві не треба витрачати гроші і час на технічне обслуговування такого авто, включаючи заміну дорогих запчастин і мастильних матеріалів. Усі витрати залежать виключно від об'єму використовуваного палива і тривалості прокату.
Прокат авто в Києві замовляють, якщо необхідно організувати поїздку на сучасному рівні і без зайвих витрат. Це може бути подорож, зустріч рідних і друзів в аеропорту або вокзалі, відрядження, організація урочистих заходів, виїзд на природу та ін.
Залишити заявку