Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївХаркiв

Оренда авто економ класу в Києві

Город
Фільтри Скасувати все?
Цiна

Мін. ціна
Макс. ціна
Клас автомобіля Тип палива Коробка перемикання Тип кузова Особливості оренди
Тип приводу Кондиціонер/Клімат
Всього

Оренда автомобіля економ класу в Києві є однією з найбільш затребуваних послуг в прокатному бізнесі. Власне авто дозволяє повністю відповідати швидкого темпу столичного життя, забезпечуючи оптимальний рівень комфорту під час короткочасних і тривалих переїздів.

Прокат недорогого авто в мегаполісі - це зручно, вигідно і украй необхідно для вирішення термінових особистих, громадських і ділових питань. Пропонуємо вибрати автомобіль бюджетного класу на сайті компанії RentMe.

Які переваги має прокат авто

Оренда машини економ в Києві в спеціалізованому сервісі має багато плюсів для початківців і досвідчених водіїв :
  • Презентабельний зовнішній вигляд автомобілів, високий рівень комфортабельності.
  • Гарантія безпеки у будь-яких дорожніх і погодних умовах. Усі моделі авто регулярно проходять техогляд, знаходяться в ідеальному стані, укомплектовані дорожніми наборами, запасками, балонним ключем, оснащені покришками по сезону і тому подібне
  • Орендареві не треба витрачати час і гроші на обслуговування МС в Києві. У авто економ з прокату все на своєму місці і завжди працює.
  • Вартість оренди автомобіля в Києві від 17 USD. Ціни залежать від терміну прокату авто, сумарного пробігу, додаткових опцій.
  • Оперативне отримання машини в пункті видачі або другом зручному місці в Києві.
  • Можливість прокату автомобільних аксесуарів, включаючи GPS навігацію, дитяче крісло.
  • Мінімальний пакет документів для прокату авто економ класу в Києві. Необхідно пред'явити паспорт, водійське посвідчення і ідентифікаційний код.
  • Наявність цілодобової технічної підтримки. Досвідчені фахівці проконсультують з будь-якого питання у будь-який слушний час.
  • Можливість прокату машини на термін від 1-го дня.
RentMe надає можливість замовити прокат авто економ класу орендарям з мінімальним водійським стажем - від 2-х років. Оформлення оренди в Києві займає в середньому 15 хвилин.Оренда авто економ класу в Києві

Характеристики авто рівня економ

Компанія пропонує прокат автомобілів, термін експлуатації яких складає в основному не більше 3-лет: витончений Volkswagen Polo Sedan, компактний Peugeot 107, сити-кар Citroen C1, неповторний Ford Fiesta, класичний Fiat Punto і так далі. Машини бюджетного класу, узяті в сервісі прокату, мають стильний і доглянутий зовнішній вигляд. Перед здачею в оренду авто приводять в ідеальний порядок, поверхні регулярно полірують і обробляють захисними покриттями. У салоні авто економ приємно пахне, чистий і затишний. Зручне розміщення пасажирів забезпечують системи климат-контроля, м'які сидіння, полички в достатній кількості, просторий салон, місткий багажник. Автомобілі економ класу мають хорошу керованість, подушки безпеки, відрізняються паливною економічністю, ідеально підходять для руху в місті.

Коли актуальна послуга прокату автомобіля

Оренду авто эконом-класса часто потрібно в терміновому порядку, коли власна машина знаходиться на СТО, а треба дуже швидко доїхати у вказаний пункт. Послугу прокату в Києві замовляють при організації ділової зустрічі, відрядження в інше місто, для подорожі або поїздки у відпустку, на риболовлю, природу, пікнік з ночівлею. Автомобіль економ класу - краще рішення, якщо не виходить узяти машину у рідних або знайомих. Часто прокат авто в Києві оформляють для зустрічі родичів і друзів на столичному вокзалі або в аеропорту.

Оформляйте прокат авто за допомогою компанії RentMe! Швидко, доступно і ефективно.

Залишити заявку