Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївХаркiв

Оренда авто бізнес класу у Києві

Город
Фільтри Скасувати все?
Цiна

Мін. ціна
Макс. ціна
Клас автомобіля Тип палива Коробка перемикання Тип кузова Особливості оренди
Тип приводу Кондиціонер/Клімат
Всього

Зрозумілі і прості умови прокату авто в Києві

Популярна і затребувана послуга оренда авто бізнес класу в Києві, дозволить вирішити ряд ділових питань в разі, якщо свій автомобіль знаходитися в ремонті. Своєчасно прибути на переговори, показати себе заможним і самодостатньою людиною, основне завдання бізнесмена при укладанні вигідних контрактів і залученню інвестицій. Сьогодні, як і багато років тому, бізнесмена судять за зовнішнім виглядом - костюм від якого кутюр'є, годинник якого швейцарського бренду, автомобіль якого класу і марки у контрагента. Тому, щоб виглядати гідно і відповідати створеному іміджу, підприємець може замовити з нашого автопарку автомобіль преміум-класу. Ця послуга підніме статус бізнесмена, про дозволить залишити про нього хорошої думки. Взяти машину для ділової поїздки напрокат може дозволити собі кожен, хто досяг віку 27 років і має на руках посвідчення водія. Для машин економ-класу, клієнту достатньо досягти віку 21 років, і мати досвід управління авто, не менше 2-х років. У фінансовому плані це доступна послуга, яка в деяких випадках може коштувати дешевше, ніж оренда таксі на цілий день. Добова оренда авто бізнес класу в Києві на увазі користування транспортним засобом протягом 24 годин, з моменту підписання договору та внесення страхової застави. У кожному разі клієнт оплачує страхову заставу, оформляючи авто напрокат, сума якого в кожному випадку розраховується окремо. Автомобіль передається орендарю в технічно справному стані, має акуратний зовнішній вигляд. У такому ж стані він повинен бути повернутий, по закінченню терміну оренди.

Чому вигідно звертатися в прокат автомобілів в Києві?

Ця послуга доступна не тільки для здійснення ділової поїздки, а й по інших невідкладних справах. Пересуватися по Києву на громадському транспорті - це займає багато часу, і не завжди можна встигнути до точно призначеного часу. Замовити таксі - теж не вихід з положення, так як це дорого і ненадійно. Тому послуга прокату - найоптимальніший варіант, для клієнта, який поспішає у своїх справах в Києві.

Серед явних переваг такого сервісу можна виділити основні.

  1. Великий вибір автомобілів різного класу і з будь-яким видом палива.
  2. Відносно невисока ціна на послугу.
  3. Замовити можна автомобіль, яким звик керувати замовник.
  4. Цілодобова підтримка технічної служби.
  5. Вигідні і зрозумілі умови прокату.
Це далеко не всі переваги оренди автомобілів в Києві, а й їх достатньо, щоб скористатися сучасним і популярним сервісом. Замовити можна автомобіль не тільки бізнес-класу, але і економ-варіант, який влаштовує багатьох користувачів. Також доступні додаткові послуги, такі як користування GPS-навігатором або установка дитячого крісла. Якщо вам необхідно прибути на ділову зустріч, дотримуючись відповідний імідж, то скористайтеся послугою прокату авто, взявши в оренду машину бізнес-класу!
Залишити заявку