Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївХаркiв

Оренда позашляховика у Харкові

Город
Фільтри Скасувати все?
Цiна

Мін. ціна
Макс. ціна
Клас автомобіля Тип палива Коробка перемикання Тип кузова Особливості оренди
Тип приводу Кондиціонер/Клімат
Всього

У послугах оренди позашляховиків в Харкові можуть потребувати як гості, так і міста. Ці практичні, місткі автомобілі найкраще підходять для швидкого, комфортного пересування по міських і заміських магістралях, путівцями, бездоріжжю.

Оренда позашляховика

Оренда позашляховика в Харкові сьогодні користується популярністю серед водіїв, які люблять комфорт і впевнено почувають себе на дорозі. Адже машина такого класу здатна згладити суворі реалії вітчизняних доріг і дозволяє зручно і безпечно перевозити не тільки пасажирів, але і досить великі за розміром вантажі на будь-які відстані. При цьому взявши напрокат позашляховик в Харкові можна вирушати на пікнік, полювання чи риболовлю по будь-якому бездоріжжю, де легкові машини просто не пройдуть без сторонньої допомоги.

Позашляховик на прокат в Харкові: переваги автомобіля

Представлене авто відрізняється не тільки прекрасною прохідністю, але і рядом інших переваг:
  • Високий рівень безпеки. Конструкція такого авто, як джип, включає в себе посилену раму з міцного сплаву сталі, високу водійську посадку і надійний корпус, що забезпечує транспорту належний показник безпеки при русі, як по дорозі, так і бездоріжжю;
  • Універсальність. Орендоване авто класу джип вкрай містке, що дозволяє перевозити речі в будь-якому обсязі, які стануть в нагоді для цікавого проведення часу. Окремо відзначимо, що серед таких предметів можуть бути дитячі коляски, велосипеди та інший інвентар для дітей і дорослих.
  • Комфортабельність. Зручний салон і додаткові елементи, що поліпшують рівень комфорту під час дороги - це окремий момент, який можна виділити для джипів. Нерідко цей критерій відіграє найголовнішу роль при виборі джипа для оренди по місту Харкову і його передмістя.

Як орендувати авто позашляховик

Компанія RentMe Харків надає можливість доступно і максимально просто взяти в оренду авто позашляховик для будь-яких цілей на будь-який термін. Для цього необхідно надати на офіс фірми:
  • Особистий паспорт;
  • Ідентифікаційний код;
  • Водійські права.
Мінімальний термін оренди авто - 24 години з моменту підписання договору. Оплата за послугу виконується будь-яким способом:
  • Перекладом коштів на банківський рахунок організації;
  • Готівкою засобами;
  • Карткою банку;
  • Ваучером з проплатою за оренду.
На веб-ресурсі RentMe можна переглянути повний перелік надаваних в оренду авто позашляховиків, а менеджери фірми з радістю дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, задати які можна за номерами телефонів або безпосередньо на сайті, залишивши заявку в спеціальному розділі.
Залишити заявку