Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївХаркiв

Оренда авто бізнес класу у Харкові

Город
Фільтри Скасувати все?
Цiна

Мін. ціна
Макс. ціна
Клас автомобіля Тип палива Коробка перемикання Тип кузова Особливості оренди
Тип приводу Кондиціонер/Клімат
Всього
Оренда машин в Харкові користується великим попитом як серед жителів міста, так і приїжджих туристів. Переваги послуги прокату – в великих можливостях, які отримує оформив оренду клієнт. Ви можете взяти в оренду машину на необмежений час – на день або місяць, в залежності від потреби і поставлених завдань. Прокат легкового транспорту в Харкові реально замовити в будь-який час доби, не надаючи безлічі документів (тільки паспорт і водійське посвідчення). Радує також і ту обставину, що скористатися орендою машин в Харкові зможе практично кожен: в автопарку транспортних компаній є моделі, що відповідають різним цілям і фінансовим можливостям. Оформити прокат машини в Харкові можна за допомогою RentMe.

Доступна оренда VIP- авто в Харкові від RentMe

Вигідно підкреслити високий статус допоможе така послуга, як оренда ВІП авто в Харкові від компанії RentMe. Завдяки тому, що послуги нашого сервісу прокату автомобілів Преміум-класу стали доступнішими, можливість ними скористатися є у широкого кола потенційних клієнтів :
  • бізнесмени;
  • молодожони;
  • туристи, що приїхали в наше місто заради екскурсій і змістовного відпочинку.
Узяти авто Преміум-класу напрокат має сенс і у тому випадку, якщо ви збираєтеся в майбутньому придбати транспортний засіб тієї ж категорії. Провівши декілька днів за кермом VIP- авто, можна належним чином оцінити його переваги і недоліки, і прийняти у результаті вірне рішення. Представницькі седаны і позашляховики - ідеальний варіант для урочистих заходів, ділових зустрічей, поїздок по місту і за його межі.

Як скористатися послугою оренди VIP- авто в Харкові

Вас зацікавила оренда елітних авто в Харкові від компанії RentMe? Для оформлення послуги знадобиться зовсім небагато:
  • український паспорт і ИНН;
  • іноземцям досить мати паспорт своєї держави;
  • водійське посвідчення і стаж водіння від двох років.
Узяти напрокат автомобілі середнього і эконом-класса можуть люди у віці від 21 року. Але щоб проїхатися за кермом преміального BMW X3, Mercedes - Benz C - Klasse або Toyota Avalon, ваш вік повинен складати не менше 25 років. Вимога цілком зрозуміла, оскільки вартість автомобілів обчислюється мільйонами гривен, тому орендар повинен усвідомлювати відповідальність. Відразу скажемо, що машини застраховані на випадок непередбачених ситуацій. У вас є можливість сплатити послугу різними способами : хтось вибирає варіант готівкою, хтось оплачує банківською картою або переказом коштів. Важлива деталь: треба залишити запоруку, розмір якої залежить від вибраної моделі. Це звичайні вимоги при оформленні послуги оренди авто.

Переваги оренди Віп-авто в компанії RentMe

Чому клієнти звертаються саме в РентМи?Причин багато:
  • невисока вартість, якщо порівнювати з іншими сервісами;
  • можливе подання МС до аеропорту або за будь-якою вказаною клієнтом адресою;
  • є варіант повернення автомобіля в іншому місті - Київ, Одеса, Львів;
  • додаткові послуги - повна страховка, оренда VIP- авто в Харкові з водієм, дитяче крісло, відеореєстратор, GPS- навігатор, інтернет в салоні і ін.
Транспортні засоби знаходяться в прекрасному технічному стані, салон ідеально чистий. У нас є своя служба техподдержки в дорозі. Забронювати вподобаний автомобіль можна буквально за декілька хвилин: вибирайте термін оренди і адресу подання машини. Зверніть увагу на акції і знижки від нашого сервісу - ще одна важлива деталь, чому клієнти вибирають RentMe.
Залишити заявку