Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївОдесаХаркiв

Оренда позашляховика в Одесі

Город
Фільтри Скасувати все?
Цiна

Мін. ціна
Макс. ціна
Клас автомобіля Тип палива Коробка перемикання Тип кузова Особливості оренди
Тип приводу Кондиціонер/Клімат
Всього

Прокат позашляховиків в Одесі

Якщо вас цікавить оренда позашляховика в Одесі, то взяти автомобіль напрокат, ви можете, скориставшись послугами нашої компанії. Це актуальна пропозиція для тих автомобілістів, які люблять поїздки по бездоріжжю і з екстремальним водінням. У нашому автопарку представлені різні марки відомих брендів, тому можна вибрати джип будь-якої моделі популярного виробника. Поїздка за місто або по Одесі принесе багато задоволення, коли долаєш перешкоди на потужному, але керованому автомобілі. Послуга оренда джипа доступна як для жителів міста, так і гостей Одеси, які приїхали оглянути місцеві визначні пам'ятки або відпочити на чорноморському узбережжі. Подорож буде неповноцінними, якщо не побувати в околицях Одеси і не помилуватися красою наших пейзажів.

Алгоритм дій по вибору позашляховика

На нашому сайті надано великий вибір транспортних засобів, у тому числі і повнопривідних автомобілів. Щоб мати можливість скористатися пропонованою послугою, клієнт:
  • повинен досягти віку 27 років;
  • мати водійський стаж не менше 2-х років;
  • при собі мати документи, що підтверджують особу, а також ІПН та водійське посвідчення;
  • укласти договір оренди;
  • оплатити страхову заставу.
Сума прокату автомобіля в кожному випадку розраховується окремо, в залежності від обраної марки і терміну оренди. Замовник може вибрати джип, який працює на будь-якому виді палива, з будь-якою трансмісією і необхідними люксами. Щоб вибрати звичний для управління повноприводний автомобіль, досить зайти на сайт компанії, і ознайомитися з транспортними засобами нашого автопарку. Забронювати авто можна навіть в режимі онлайн, попередньо, ще не прибувши до Одеси. На сайті клієнт може ознайомитися з актуальними пропозиціями, візуально оглянути представлений транспорт і ознайомитися з умовами прокату. Вивчивши подану інформацію, можна забронювати автомобіль заздалегідь, щоб по прибуттю в місто, можна було скористатися актуальною сервісом. Позашляховик передається клієнту в користування, після внесення страхової застави і підписання договору оренди. Сума застави повертається після закінчення дії прокату.

Для кого актуальна ця послуга

Скористатися сервісом прокату автомобілів може кожен, хто відповідає наведеним вище критеріям. Але особливо оренда позашляховика в Одесі актуальна:
  • для гостей міста, хто приїхав в подорож або на відпочинок;
  • для любителів екстремальної їзди;
  • бізнесменів, які вирушають на ділову зустріч;
  • відрядних осіб, яким треба за короткий час побувати в багатьох місцях;
  • для поїздки в інші міста або по передмістю Одеси.
Подолати вітчизняне бездоріжжя можна тільки на повноприводному позашляховику, для чого і створений цей актуальний сервіс. Цілодобова підтримка дозволяє вирішити виниклі при їзді технічні проблеми, і завжди отримати професійну допомогу. Якщо ви зацікавлені в прокаті позашляховика, то вибирайте авто відомого бренду, і скористайтеся ним для виконання своїх особистих цілей!
Залишити заявку