Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївОдесаХаркiв

Оренда автомобілів преміум класу в Одесі

Город
Фільтри Скасувати все?
Цiна

Мін. ціна
Макс. ціна
Клас автомобіля Тип палива Коробка перемикання Тип кузова Особливості оренди
Тип приводу Кондиціонер/Клімат
Всього

Прокат автомобілів елітних марок дозволяє представити себе у вигідному світлі, людиною, з високим рівнем достатку і соціального становища. Ця послуга популярна при веденні переговорів з контрагентами або інвесторами, коли необхідно показати себе заможним компаньйоном. Також оренда vip авто в Одесі підійде і людям, які звикли керувати елітним транспортом, але через технічну несправність особистого автомобіля, звернулися в нашу компанію за цією послугою.

Що дає оренда VIP авто в Одесі?

Оформлення ВІП транспорту в оренду, давно перестало бути дорогою послугою. Сьогодні цей сервіс доступний всім, хто має водійське посвідчення і досяг 27 років. За відносно невелику плату, можна отримати на час в користування автомобіль, з найвищими якісними характеристиками і експлуатаційними параметрами, з солідним і значущим зовнішнім виглядом. Добова оренда VIP авто в Одесі дозволить вирішити багато питань, які без преміум моделі вирішити неможливо:
  • отримати вигідну інвестицію;
  • укласти тривалий контракт;
  • показати себе іноземним контрагентом заможним і самодостатнім компаньйоном.
Це далеко не всі можливості, які очікують користувача сервісу оренди VIP авто в Одесі. Бізнес піде набагато краще і перспективніше, якщо Ви зустрінете делегацію яка прибула на переговори на автомобілі преміум-класу.

Чому слід звертатися в нашу компанію?

  1. Оформлення VIP-транспорту в Одесі можна зробити на добу і більше, що дозволяє вирішити всі питання в різних районах міста. Це можуть бути бізнес-питання або справи особистого характеру, але все одно це зручно і вигідно.
  2. Ми надаємо в оренду тільки власний транспорт, тому він завжди перебуває в технічно-справному стані і з ідеальним зовнішнім виглядом. Крім цього, у нас працює додатковий сервіс, і Ви можете окремо замовити багато інших послуг.
  3. У нас великий автопарк, тому можна вибрати ВІП автомобіль відомого бренду різних модифікацій, з коробкою автомат і багатьма іншими функціональними можливостями.
  4. Цілодобова підтримка дозволяє не переживати за технічні несправності або поломки.
  5. Ціна на послуги, що надаються досить лояльна, і в кожному конкретному випадку розраховується окремо.
Якщо Ви приїхали до нашого міста у справах бізнесу або для вирішення особистих питань, то краще скористатися орендою елітних авто в Одесі. Якщо Ви звикли керувати ВІП моделлю, маєте водійське посвідчення і практичні навички водіння, то навіщо вам довіряти власне життя і здоров'я таксисту з невідомою репутацією? Адже невідомо, як при їзді по місту він впорається з тією чи іншою ситуацією на дорозі, який у нього досвід водіння і яка реакція. Краще скористатися орендою елітних авто в Одесі, розраховуючи на свої знання і практичний досвід водія.

Алгоритм дій по оренда елітних авто в Одесі

У нас представлений великий модельний ряд автомобілів преміум-класу, і Ви можете вибрати найбільш підходящу марку. Це можна зробити за типом двигуна, по коробці автомат або механіки, за наявністю люксових опцій, що створюють комфорт при поїздках. Одні з кращих і престижних марок - Mercedes, Lexus, Volkswagen, BMW, Audi, Ви знайдете в нашому каталозі і зможете зробити попередню бронь. Проїздивши добу на одному транспортному засобі, Ви можете на наступні забронювати інший автомобіль. Це зручно, коли водій підбирає для себе оптимальну модель, яка підійде йому за всіма критеріями. Протестувавши весь VIP транспорт, Ви віддасте перевагу конкретній марці і моделі автомобіля. При оформленні оренди складається відповідний договір, вносяться дані орендаря транспортного засобу. Також необхідно внести страховий внесок, який перераховується або за безготівковим розрахунком (через банківську карту), або вноситься готівкою. При поверненні автомобіля страховий внесок повертається замовнику. При оформленні договору прораховується вартість оренди подобово, а також, якщо є додаткові вимоги, то і вони входять в суму оплати. Це може бути установка дитячого крісла, мультимедійної системи або GPS-навігатора. Якщо в поїздці по місту виникнуть труднощі, закінчиться пальне або буде потрібен шиномонтаж, то замовник завжди може звернутися за технічною допомогою. Прокат престижних автомобілів в Одесі - це вигідно, актуально, доцільно. Якщо Ви житель нашого міста або гість Одеси, то звертайтеся з питань оренди авто в будь-який час! Ми підберемо під Ваші смаки і переваги автомобіль будь-якої марки і моделі.
Залишити заявку