Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївОдесаХаркiв

Оренда авто бізнес класу в Одесі

Город
Фільтри Скасувати все?
Цiна

Мін. ціна
Макс. ціна
Клас автомобіля Тип палива Коробка перемикання Тип кузова Особливості оренди
Тип приводу Кондиціонер/Клімат
Всього

Актуальний і зручний сервіс - прокат автомобілів в Одесі

Кожен з нас зустрічається з неприємною ситуацією, коли ламається автомобіль, а попереду важлива поїздка на ділову зустріч. Наймати таксі - непрестижно, не комфортно і не безпечно. Довіряти своє життя невідомому водієві, який невідомо як буде реагувати на екстремальну ситуацію на дорозі, і як буде виконувати ПДР, керуючи автомобілем. Їхати на громадському транспорті не зручно і дуже довго, тим більше якщо це помітять контрагенти або інвестори, то важлива зустріч не відбудеться або закінчиться без відчутних результатів. Вихід один - оренда авто бізнес класу в Одесі, яка дозволить організувати і провести важливі переговори. Сьогодні скористатися цією послугою може дозволити собі кожен, так як це вона загальнодоступний і зручний сервіс. У нашому автопарку представлені автомобілі відомих автобрендів, які прийнято відносити до категорії «Преміум» або «Бізнес-класу». Це комфортні авто, з повним і додатковим сервісом, сучасним дизайном інтер'єру і екстер'єру і відмінними ходовими якостями. Клієнт має можливість вибрати марку і модель автомобіля, тип палива, на якому він працює, а також у нього є можливість замовити додаткові послуги. Все, що для цього потрібно, мати водійське посвідчення і особисті документи, а також досягти віку 27 років. Розрахунок оренди в кожному випадку відбувається окремо, в залежності від кількості діб прокату, обраної марки і наявності додаткових послуг.

Чому вигідно звертатися за орендою автомобіля?

Оренда авто бізнес класу в Одесі надається подобово, що зручно і привабливо для орендаря. Він зможе розпланувати і організувати свій розпорядок на кілька днів вперед, і маючи «під рукою» представницький автомобіль, вирішити всі питання за більш короткий термін. Це досить затребувана, зручна і популярна послуга, якою скористалися багато одесити і гості міста.

Головні переваги сервісу

Крім основних переваг, існує ще безліч критеріїв, за якими вигідно звертатися в прокат авто. Серед них можна виділити наступні: автомобіль надається в технічно справному стані, прибраним і доглянутим; ця послуга дозволяє розпланувати і організувати свій напружений день; у гостя міста або відрядження, є прекрасна можливість оглянути всі одеські пам'ятки; також є можливість замовити ряд додаткових послуг; вартість прокату доступна і лояльна. Це зручний сервіс і для автомобілістів, які хочуть купити певну марку авто, і хочуть випробувати її можливості і ходові якості, провести своєрідний тест-драйв транспортного засобу. Якщо вас цікавить подобова оренда автомобіля, то вибрати оптимальну марку і модель, можна безпосередньо на сайті, попередньо забронювавши авто. Або звернувшись в компанію за місцем розташування для оформлення оренди та укладення договору.  
Залишити заявку