Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївОдесаХаркiв

advantage-1
Цілодобова гаряча лінія

Кваліфікована служба орієнтована на клієнта, дасть консультацію з будь-якого питання 24/7

advantage-2
Безкоштовне анулювання

Можливість відміни за 24 години

advantage-3
Приємно низькі ціни

Шалені знижки та спеціальні ціни для постійних користувачів

Оренда авто в Одесі

Город
Фільтри
Клас автомобіля Тип палива Коробка перемикання Тип кузова Особливості оренди
Тип приводу Кондиціонер/Клімат
Всього

Якщо ви гість нашого міста, то скористайтеся сервісом «Оренди авто в Одесі», який допоможе вам вирішити ряд проблем з пересуванням і поїздками. Взяти автомобіль без водія напрокат – це вигідно і зручно, на добу або більше. Багато жителів Одеси і гості міста скористалися цією послугою і оцінили комфортний сервіс. Якщо вам треба взяти в оренду авто в Одесі, то можна заздалегідь забронювати відповідну марку і модель на нашому сайті. У нас великий автопарк, який включає в себе автомобілі:

  • преміум;
  • економ;
  • бізнес-класу.

Кожен замовник вибирає для себе ту марку і модель, до яких він звик, або які підходять для їзди по місту найбільше. Взяти машину можна на добу і більше, до двох місяців. Ви можете вибрати механіку або автомат, все залежить від ваших смаків і уподобань. Також у нас великий вибір транспортних засобів економ класу, що робить послугу доступною для будь-яких соціальних груп, і людей з різним рівнем достатку. Зняти машину в оренду в Одесі можна маючи на руках особисті документи, посвідчення водія та ідентифікаційний код. Замовник повинен мати досвід керування транспортним засобом не менше 2-х років, а для прокату позашляховиків і авто преміум-класу, досягти 27 років.

Чому прокат машин в Одесі вигідний і зручний?

На це питання є багато аргументованих відповідей, але основні з них можна викласти окремим списком.

  1. Ціни на прокат автомобілів в Одесі економічно-обгрунтовані, лояльні і доступні для людей з різним рівнем доходу.
  2. Поїздки на громадському транспорті забирають багато часу, і не скрізь можна встигнути. Тому послуга «Прокат авто в Одесі» дозволяє вирішити безліч проблем, як в бізнесі, так і особистих справах.
  3. Управління авто без водія може виявитися набагато безпечніше, ніж довіряти своє життя невідомому таксистові. Як він поведеться в тій або іншій ситуації, який прийме рішення і як зробить маневр, невідомо, тому послуга прокату транспорту набагато безпечніше.
  4. У деяких випадках поїздки по місту на таксі, можуть виявитися набагато дорожче, ніж ціни на прокат автомобілів в Одесі. Якщо вам треба за короткий період часу побувати в різних місцях, а ви знаєте місто або у вас є GPS-навігатор, то ви зможете побувати скрізь, де запланували. Якщо немає GPS-навігатора, то можна замовити додаткову послугу, і взяти його напрокат.

Є ще досить багато переваг оренди машин в Одесі, і всі вони підтверджені замовниками які, раніше скористалися цією послугою.

Як замовити автомобіль в оренду

Сервіс «Прокат авто Одеса» доступний на нашому сайті, досить його тільки відвідати. Тут представлений великий каталог з автомобіля різного класу, з коробкою автомат чи механіка. До якого типу перемикання швидкостей ви звикли, таку і вибираєте. Ви також можете під’їхати безпосередньо в офіс, вибрати і замовити оренду авто в Одесі без водія. Ціна на оренду машин Одесі в кожному випадку розраховується окремо, в залежності:

  • від терміну користування;
  • класу автомобіля;
  • наявності додаткових функцій і сервісів.

Також, щоб мати можливість орендувати автомобіль в Одесі, слід сплатити страхову заставу. Після закінчення терміну оренди при поверненні автомобіля в цілості й схоронності, він перераховується автолюбителю. Залежно від обраної марки і моделі транспортного засобу, визначається ціна на оренду машини в Одесі. У будь-якому випадку замовник знайомитися з предметом договору, його умовами і скільки коштує машина напрокат в Одесі. Після підписання договору, внесення орендної плати та страхової застави, автомобіліст отримує в користування транспортний засіб.

Чому слід звертатися в нашу компанію?

Добова оренда автомобілів в Одесі ціни, на які стабільні і не змінюються, вигідний і актуальний сервіс, доступний кожному. У нас великий власний автопарк, тому ціни на прокат авто в Одесі стабільні, лояльні і економічно обгрунтовані. У нас ви можете взяти транспортний засіб на будь-який період часу, але розрахунок проводитися по добі. Замовник вносить страхову заставу, що захищає його від необдуманих дій, здатних завдати матеріальної шкоди. Це важливий аргумент, який стоїть на захисті наших інтересів. До того – ж дисциплінує водія, не дає йому можливості вести себе на дорозі не організовано і неакуратно. Зняти авто в оренду в Одесі можна як в ділових, підприємницьких цілях, так і для особистих потреб. Дуже часто, щоб справити враження на контрагентів або інвесторів, досить їх переконати в своїй самодостатності і забезпеченість. Для цього можна просто орендувати авто в Одесі і приїхати на ньому на зустріч з важливими людьми. Дуже часто на відрядження користуються нашим сервісом, так як їм за короткий період часу, треба буде розв’язати багато питань. Тому вони замовляють на потрібний період часу автомобіль, для успішного виконання запланованих завдань. Відповідно, оформляючи договір оренди і страхову заставу. Оренда авто на добу в Одесі – це актуальна послуга, яка доступна жителям нашого міста, а також гостям, які приїхали у своїх особистих справах на Чорноморське узбережжя. Звертайтеся в нашу компанію, а ціни на прокат машин, вас приємно здивують і порадують! На сайті також існує опція, що дозволяє заздалегідь зробити замовлення оренди автомобіля.

Залишити заявку