Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївХаркiв

Питання та відповіді

В якому вигляді передається автомобіль?

Автомобіль передається в чистому вигляді, з повним баком палива. Всі автомобілі укомплектовані запасним колесом, балонним ключем, а також дорожнім набором (Аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки, трос, рукавички)

В якому технічному стані перебувають автомобілі компанії?

Всі автомобілі нашої компанії в основному не старше 3-х років і знаходяться в ідеальному технічному стані. Ми регулярно проводимо технічне обслуговування тільки на високоякісних станціях техобслуговування. Ми проводимо діагностику після кожного тривалого прокату.

Чи може прокатним авто управляти кілька людей?

Це можливо. Для цього при оформленні договору прокату Вам необхідно надати дані всіх людей, які будуть керувати автомобілем.

Якщо автомобіль вийшов з ладу з незрозумілої мені причини. Що робити?

У такій ситуації вам необхідно зв’язатися з менеджером по телефону відразу, як помітили, що з автомобілем щось не в порядку. Сервіс-менеджер проконсультує про подальші дії, якщо причину не вдасться вирішити в телефонному режимі, до вас під’їде наш представник і видасть вам підмінний автомобіль. Наша служба підтримки працює 24/7.

Що робити в разі ДТП

У разі виникнення ДТП, необхідно відразу повідомити менеджеру про подію, потім викликати поліцію і взяти всі документи по оформленню ДТП.

Чи можу я повернути автомобіль в іншому місті?

Така послуга називається ONE WAY. Вона оплачується додатково.

Чи можливо на прокатному автомобілі виїжджати на території Донецької та Луганської областей?

На жаль, виїзд на території Донецької та Луганської областей заборонений.

Чи можна на орендованому авто виїжджати за кордон?

Орендоване авто можна використовувати тільки в межах України.

Чи можу я забронювати конкретну модель, специфікацію, колір авто?

Наші менеджери зроблять усе можливе, щоб підібрати для вас саме такий автомобіль, який ви хочете, але наша компанія не гарантує конкретну специфікацію автомобіля (колір, комплектацію, тонування стекол, тип палива, об’єм двигуна і т.д.).

Що таке Депозит?

Депозит – це сума, яка вноситися при оренді авто (або блокується на кредитній карті) і визначає межі відповідальності клієнта за орендований автомобіль. Розмір депозиту залежить від класу автомобіля

У яких випадках розмір відповідальності може перевищувати розміри депозиту?

У випадках якщо при виникненні ДТП клієнт перебував в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, не викликав на місце Поліцію (або зник з місця ДТП), а також якщо ДТП сталося в результаті грубого порушення правил дорожнього руху (наприклад перевищення допустимої швидкості) клієнт несе відповідальність, яка дорівнює сумі завданих ним збитків.

Коли повертається депозит?

Якщо депозит вноситися готівкою, то він повертається відразу ж після повернення автомобіля (за умови, що автомобіль можливо оглянути на наявність нових пошкоджень). Якщо ж депозит був заблокований на кредитній карті, то розблокування депозиту може зайняти додатково від 3-х до 21-го робочого дня.

Як повернути або взяти автомобіль в неробочий час?

Для того що б повернути / взяти автомобіль в неробочий час, або вихідні дні необхідно заздалегідь повідомити менеджеру по телефону і погодити з ним час і місце передачі авто. Якщо ж автомобіль передається в нічний час (з 22:00 до 07:00) за це стягується додаткова плата 10 USD.

Залишити заявку