Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївХаркiв

Оренда Volkswagen Touareg

Оренда Volkswagen Touareg
1 - 2 dob
200$
3 - 7 dob
180$
8 - 30 dob
150$
31 - 60 dob
130$
Характеристики Опис
Тип палива
Дизель
Двигун
3.0л 240к.с.
Коробка передач
Автоматична
Витрати палива
7.4л/100км

Кораблі пустелі

Вирушити в далеку дорогу без відповідного спорядження не дозволить собі жоден завзятий мандрівник. Особливо, якщо йдеться про екстремальну дорогу. Що й казати про автомобіль, який повинен бути готовим до будь-яких випробувань і труднощів. Якщо ви відправляєтеся на своїй машині, ви знаєте, чого від неї очікувати. А ось взяте напрокат авто може піднести неприємний сюрприз. В цьому випадку потрібно вибирати дуже уважно. І оптимальний варіант - оренда Volkswagen Touareg. Цей німецький позашляховик отримав своє ім'я від назви кочових пустельних племен і повністю його виправдовує:
  • електронна система повного приводу;
  • бензиновий трилітровий двигун в 240 к.с .;
  • міжосьовий диференціал, що блокується;
  • знижений ряд трансмісії;
  • клімат-контроль;
  • регульовані сидіння;
  • зсувний люк у даху.
Додайте до всього цього місткий салон з безліччю ємностей для різних необхідних речей - і ви отримаєте справжнього завойовника бездоріжжя, потужного і раціонального. Так що, вирушаючи в нелегку подорож, краще за все взяти в оренду Volkswagen Touareg!

Цілодобова допомога

Залишається тільки зрозуміти, як же здійснити прокат Volkswagen Touareg у місті КиївХарків? Це завдання буде просто вирішити, якщо ви звернетеся до послуг нашого сайту. Зручний каталог з безліччю пропозицій дозволить вам легко і швидко підібрати підходящий варіант. В тому числі, і взяти напрокат Volkswagen Touareg для важкої і довгої дороги. Ми висуваємо мінімальні вимоги до наших клієнтів: вік від 21 до 25 років, наявність водійського стажу - від двох років, наявність мінімального пакету документів. Форму оплати ви можете вибрати самі. Крім того, ми доставимо замовлений автомобіль в будь-яку точку вашого міста. Відзначимо, що ті, хто вирішив взяти в прокат авто Volkswagen Touareg або будь-яку іншу машину, разом з нею можуть отримати цілий ряд додаткових аксесуарів і послуг. Ось чому оренда Фольксваген Туарег - це ваше найкраще рішення!
Cхожi авто
Залишити заявку