Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївХаркiв

Оренда Volkswagen Tiguan

Оренда Volkswagen Tiguan
1 - 2 dob
69$
3 - 7 dob
59$
8 - 30 dob
54$
31 - 60 dob
49$
Характеристики Опис
Двигун
2.0л 179к.с.
Коробка передач
Автоматична
Тип палива
Бензин
Витрати палива
8.2л/100км

Технології на колесах

Колись в фантастичних романах ми читали про літаючі авто, які могли миттю доставити в будь-яку точку планети. Сьогодні такі моделі до сих пір залишаються тільки в розробках. Однак, постійне вдосконалення наземного транспорту триває день у день. Ось, наприклад, якщо ви вирішите взяти в прокат Volkswagen Tiguan у місті КиївХарків ви отримаєте не просто автомобіль. Адже ця модель має:
  • цифрову приладову панель, яка синхронізується зі смартфоном;
  • систему контролю дистанції;
  • систему аварійного і екстреного гальмування;
  • камеру розпізнання пішоходів і стеження за рядныстю руху;
  • функцію відкривання багажника рухом ноги під бампером.
Крім того, цей позашляховик досить місткий. Так що оренда Volkswagen Tiguan означає комфортну і технологічну подорож для великої компанії. До речі, дані автомобілі з'явилися на ринку тільки в 2015 році, і ви можете не сумніватися, що отримаєте в своє розпорядження транспорт з мінімальним пробігом. Ну а економна витрата палива і висока потужність двигуна зроблять дорогу ще більш приємною.

Швидко і доступно

Багато хто задається питанням – де ж можна взяти в оренду Volkswagen Tiguan? Дізнатися про всі актуальні варіанти ви легко зможете, відвідавши наш веб-ресурс. Ми оформляємо всі необхідні документи за кілька хвилин, а наші ціни приємно здивують будь-якого клієнта. Немає бажання їхати до нас, щоб забрати машину? Не біда! Ми доставимо її за вказаною адресою в будь-яку точку міста, в якому ви перебуваєте. Ось чому краще звертатися до нас, коли ви вирішили взяти напрокат Volkswagen Tiguan. Поїздка на природу, або відвідування будь-якого іншого міста – з таким надійним чотириколісним помічником подорож стане комфортною і необтяжливою. Аренда Фолксвагена Тігуан не потребує від вас ніяких додаткових зусиль. Головне, не забудьте права, ідентифікаційний код і паспорт, щоб швидко оформити всі папери і сісти за кермо надійного автомобіля.
Cхожi авто
Залишити заявку