Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївХаркiв

Оренда Toyota Land Cruiser Prado

Оренда Toyota Land Cruiser Prado
1 - 2 dob
100$
3 - 7 dob
90$
8 - 30 dob
80$
31 - 60 dob
70$
Характеристики Опис
Двигун
4.2л 282к.с
Коробка передач
Автоматична
Тип палива
Бензин
Витрати палива
10.6л/100км

Пройде всюди

Позашляховики - це окремий клас автомобілів, які надають водієві та пасажирам найвищий рівень комфорту і гарантують безпечне пересування дорогами будь-якої якості. Оренда Toyota Land Cruiser Prado у місті КиївХарків дозволяє вирішити такі проблеми як:
  • розміщення великої кількості людей;
  • відсутність рівного покриття на трасах;
  • необхідність поїздки грунтовими дорогами або бездоріжжю.
Вирішуючи взяти в оренду Toyota Land Cruiser Prado, водій може відправитися в коротку або тривалу подорож з усіма членами сім'ї, відвезти друзів на заміський відпочинок, забезпечити собі приємне відрядження. Прокат авто Toyota Land Cruiser Prado незамінний у тих випадках, коли запланована траєкторія пролягає через похилі ділянки. Авто оснащене системами, що допомагають при спуску і підйомі. За рахунок інноваційних технологій істотно поліпшена керованість і маневреність транспортного засобу. Про безпеку водія і пасажирів піклуються електронні системи. Вони допомагають розподіляти гальмівні зусилля, задіюють антиблокувальну гальмівну систему і підсилюють екстрене гальмування. Прокат Toyota Land Cruiser Prado стане в нагоді всім, хто не бажає витрачати дорогоцінний час на об'їзд складних ділянок шляху. Завдяки антибуксувальній системі, авто слухняно поводиться на слизьких і мокрих дорогах.

Ви замовили - ми доставили

Щоб узяти напрокат Toyota Land Cruiser Prado, вам достатньо зв'язатися з нашим менеджером, використовуючи контактні дані на сайті. При наявності всіх необхідних документів, процедура оформлення проходить дуже швидко (не більше 15 хвилин). Підготуйте заздалегідь паспорт, ідентифікаційний код і водійські права. Якщо ви не встигаєте або не хочете отримувати авто в пункті видачі, до ваших послуг подача транспортного засобу в будь-яку точку міста. Замовте дитяче крісло, навігатор або інші аксесуари, щоб оренда Тойота Ленд Крузер Прадо принесла вам максимум задоволення від поїздки.
Cхожi авто
Залишити заявку