Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївЛьвівХаркiв

Оренда Toyota Land Cruiser Prado

Позашляховики
Оренда Toyota Land Cruiser Prado
5 5 A 5
1 - 2 dob
150$
3 - 7 dob
138$
8 - 30 dob
125$
31 - 60 dob
89$
Характеристики Опис
Двигун
4.2л 282к.с
Коробка передач
Автоматична
Тип палива
Бензин
Витрати палива
10.6л/100км
Кондиціонер
Так

Пройде всюди

Позашляховики - це окремий клас автомобілів, які надають водієві та пасажирам найвищий рівень комфорту і гарантують безпечне пересування дорогами будь-якої якості.

Оренда Toyota Land Cruiser Prado дозволяє вирішити такі проблеми як:

  • розміщення великої кількості людей;
  • відсутність рівного покриття на трасах;
  • необхідність поїздки грунтовими дорогами або бездоріжжю.

Вирішуючи взяти в оренду Toyota Land Cruiser Prado, водій може відправитися в коротку або тривалу подорож з усіма членами сім'ї, відвезти друзів на заміський відпочинок, забезпечити собі приємне відрядження.

Прокат авто Toyota Land Cruiser Prado незамінний у тих випадках, коли запланована траєкторія пролягає через похилі ділянки. Авто оснащене системами, що допомагають при спуску і підйомі. За рахунок інноваційних технологій істотно поліпшена керованість і маневреність транспортного засобу. Про безпеку водія і пасажирів піклуються електронні системи. Вони допомагають розподіляти гальмівні зусилля, задіюють антиблокувальну гальмівну систему і підсилюють екстрене гальмування.

Прокат Toyota Land Cruiser Prado стане в нагоді всім, хто не бажає витрачати дорогоцінний час на об'їзд складних ділянок шляху. Завдяки антибуксувальній системі, авто слухняно поводиться на слизьких і мокрих дорогах.

Ви замовили - ми доставили

Щоб узяти напрокат Toyota Land Cruiser Prado, вам достатньо зв'язатися з нашим менеджером, використовуючи контактні дані на сайті. При наявності всіх необхідних документів, процедура оформлення проходить дуже швидко (не більше 15 хвилин). Підготуйте заздалегідь паспорт, ідентифікаційний код і водійські права.

Якщо ви не встигаєте або не хочете отримувати авто в пункті видачі, до ваших послуг подача транспортного засобу в будь-яку точку міста.

Замовте дитяче крісло, навігатор або інші аксесуари, щоб оренда Тойота Ленд Крузер Прадо принесла вам максимум задоволення від поїздки.

Cхожi авто
Залишити заявку