Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївЛьвівХаркiв

Оренда Skoda Octavia A7

Стандарт
Оренда Skoda Octavia A7
5 4 A 4
1 - 2 dob
60$
3 - 7 dob
52$
8 - 30 dob
46$
31 - 60 dob
35$
Характеристики Опис Додаткові опції
Двигун
1.6л 105к.с.
Коробка передач
Автоматическая
Тип палива
Бензин
Витрати палива
5.3л/100км
Кондиціонер
Так

Зручність і комфорт в будь-якій ситуації

Місткий, зручний і безпечний автомобіль – це не розкіш, а необхідність. З його допомогою можна організувати веселі вихідні в іншому місті, з'їздити у відрядження або забезпечити мобільність гостей на весіллі.

У тих випадках, коли власного автомобіля недостатньо, вын знаходиться в ремонті або використовується іншим членом сім'ї, можна взяти в оренду Skoda Octavia A7. Дана модель вперше побачила світ у 2013 році і з тих пір її популярність тільки зростає. Споживачі відзначають функціональність, практичність і стильний дизайн авто. Його можливості і технічні характеристики порадують найвимогливіших автомобілістів.

Оренда Skoda Octavia A7 демонструє такі переваги:

  • вражаючу місткість салону;
  • об'ємний багажник (заднє сидіння складається);
  • зручні гаджети та аксесуари на сенсорній панелі приладів;
  • систему стабілізації;
  • автоматичне гальмування, закриття вікон і люка в аварійній ситуації.

Взяти напрокат Skoda Octavia A7 – це вдале рішення, для пересування вітчизняними дорогами з їх неідеальним покриттям. Виробник подбав про стійкість і витривалість авто, забезпечивши його збільшеним кліренсом і посиленою підвіскою.

Оренда Шкода Октавія А7 – відмінна альтернатива послугам таксі. Розпоряджаючись індивідуальним транспортним засобом, ви отримуєте набагато більше свободи пересування і знижуєте витрати.

Швидке вирішення питання

За допомогою нашого сервісу ви зможете зібратися в поїздку за лічені години. Щоб оформити прокат Skoda Octavia A7, вам буде потрібно всього кілька хвилин і мінімальний пакет документів: паспорт, права на водіння і ідентифікаційний код.

За необхідності, ви можете замовити дитяче крісло або інші додаткові пристосування. Щоб заощадити ваш час, ми подамо авто вчасно на будь-яку адресу у вашоу місті.

Наше завдання – ваш комфорт і безпека, тому, вибираючи прокат авто Skoda Octavia A7, ви можете бути спокійні за себе і своїх близьких.

Cхожi авто
Залишити заявку