Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївХаркiв

Оренда Citroen C1

Оренда Citroen C1
1 - 2 dob
24$
3 - 7 dob
22$
8 - 30 dob
20$
31 - 60 dob
18$

annotations

Характеристики Опис
Двигун
1л 68к.с.
Коробка передач
Автоматична
Тип палива
Бензин
Витрати палива
4.6л/100км

Французький акцент

Рух – це життя. А тим більше, якщо говорити про наш час. Ми всі поспішаємо, і приватне авто в даному випадку – великий плюс. Однак, не кожен може собі дозволити власний транспорт. А буває і так, що улюблена "ластівка" в ремонті, і, як на зло, потрібно цілий день їздити містом. Саме для таких випадків і існує прокат машин. І найоптимальнішим для міського середовища в даному випадку є оренда Citroen C1. Недарма цей автомобіль носить горду назву сіті-кар. Він прекрасно маневрує в пробках, завдяки невеликим габаритам. При цьому п'ятидверний салон досить місткий як для великої компанії, так і для сімейних поїздок. Взявши в прокат Citroen C1, ви отримуєте:
  • регульовану рульову колонку;
  • кондиціонер;
  • центральний замок;
  • фронтальні подушки безпеки;
  • 14-дюймові колісні диски;
  • 68 к.с. під капотом.
Погодьтеся, для поїздок в межах міста цей варіант підходить оптимально. А якщо врахувати низьку витрату палива в перерахунку на 100 км, то виходить і зовсім вигідна пропозиція. До того ж, взяти в оренду Citroen C1 можна за дуже доступними цінами, якщо ви звернетеся до послуг нашого сайту.

Послуги прокату

Сьогодні будь-який житель або гість нашої країни має можливість взяти напрокат Citroen C1 за допомогою мережі Інтернет у місті КиївХарків. На нашому веб-ресурсі ви знайдете всю необхідну інформацію про замовлення і оформленні прокату. А якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви можете зв'язатися з нами за телефоном, вказаним на сайті. Що ж потрібно, щоб здійснити прокат авто Citroen C1? Зовсім небагато: водійське посвідчення, паспорт і ідентифікаційний код. Оплатити замовлення ви можете будь-яким зручним для вас способом. Крім машини ми можемо надати вам додаткові послуги і аксесуари. Сюди входить і доставка авто на будь-яку адресу в вашому місті, і подача машини в пізній час. Одним словом, ми зробимо все, щоб оренда Сітроен Ц1 стала для вас справжнім задоволенням!
Cхожi авто
Залишити заявку