Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївХаркiв

Оренда Ford Mondeo

Sale
Оренда Ford Mondeo
1 - 2 dob
50$
3 - 7 dob
50$
8 - 30 dob
50$
31 - 60 dob
50$
Характеристики Опис
Тип палива
Бензин
Двигун
2.0л 199к.с.
Коробка передач
Автоматична
Витрати палива
9.3л/100км

Незамінний для роботи і відпочинку

Стильний, місткий і комфортний автомобіль потрібен усім: для поїздок по робочих справах, для маленьких і великих подорожей або щоб нарешті поїхати у відпустку всією родиною. У тих випадках, коли використання власного транспортного засобу неможливо, на допомогу приходить оренда Ford Mondeo. Такий варіант набагато зручніший за громадський транспорт або таксі, адже потужний і комфортний автомобіль залишається в розпорядженні водія протягом будь-якого терміну. Взяти в оренду Ford Mondeo у місті КиївХарків означає порадувати собі, своїм друзям або членам сім'ї надзвичайно комфортабельну і безпечну поїздку. Завдяки стильному, сучасному дизайну, авто здатне прикрасити будь-яке весілля або інший урочистий захід. Усім, хто вирішить взяти напрокат Ford Mondeo, випаде чудова можливість ознайомитися з перевагами автомобіля:
  • збільшене місце для пасажирів на задньому сидінні;
  • ортопедична основа сидінь;
  • великі фари, оснащені світлодіодними елементами;
  • великий багажник;
  • спрощена система управління;
  • вдосконалена приладова панель.
Вибираючи прокат Ford Mondeo, водій може не турбуватися про погодні умови, адже авто демонструє відмінну керованість, а також курсову і поперечну стійкість.

Оперативне вирішення питання

Якщо вам терміново знадобився автомобіль, поспішіть звернутися до нас. Зручний і зрозумілий інтерфейс сайту дозволить максимально швидко вибрати і замовити прокат авто Ford Mondeo. Оформлення документів виконується оперативно, буквально за 15 хвилин. Вам знадобляться ваші водійські права, ідентифікаційний номер і паспорт. Наші працівники готові доставити транспорт в будь-яке зазначене вами місце, тому ви зможете швидко і ефективно організувати поїздку будь-якої тривалості. Плануючи подорож з дитиною або вирушаючи в незнайому місцевість, не забудьте додати, що вам потрібна оренда Форд Мондео з дитячим кріслом і навігатором.
Залишити заявку