Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївОдесаХаркiв

Оренда автомобілів преміум класу в Києві

Город
Фільтри Скасувати все?
Цiна

Мін. ціна
Макс. ціна
Клас автомобіля Тип палива Коробка перемикання Тип кузова Особливості оренди
Тип приводу Кондиціонер/Клімат
Всього

З яких причин вам може знадобитися преміальний автомобіль? Він гарантує високий рівень комфорту, високі функціоналом. Крім того, оренда такого авто здорово підкреслить ваш високий статус.

У яких випадках у вас може з'явитися нужда в цій послузі?

Зазвичай оренду авто замовляють у разі, якщо треба провести ділові переговори. Крім того, такі машини відмінно виглядатимуть на різних урочистостях, приміром, на весіллі. Будьте упевнені, ці автомобілі подарують гостям підвищений комфорт. Усі моделі встигли з кращого боку зарекомендувати себе на ринку. Ви будете упевнені в тому, що з авто нічого не станеться під час їзди. Ще ніколи оренда авто преміум класу не була такою доступною для звичайного жителя Києва.

Які автомобілі ви можете узяти в оренду?

Не слід думати, що в класі преміальних машин є тільки седаны. Ви можете підібрати і позашляховик, що відрізняється високим рівнем комфорту. Обов'язково заздалегідь подивитеся фотографії. Ви зможете підібрати транспортний засіб під певну ситуацію. Обов'язково подивитеся на колір автомобіля, потужність, тип кузова.

Переваги оренди авто преміум класу від РентМи

  1. Машина буде подана в підготовленому виді. Заздалегідь вона пройде через комплексне миття.
  2. Ви можете орендувати авто на будь-який період (декілька днів, тижнів). Ви можете навіть узяти машину на годину. У разі потреби вам буде наданий кваліфікований водій. Він виконуватиме усі ваші прохання, швидко доставить до потрібного місця.
  3. Ви можете не переживати з приводу можливих ДТП. Усі авто застраховані.
  4. Вам пропонується оренда машини преміум класу з усіма витікаючими послугами. Якщо вам, приміром, знадобиться юридична допомога, то співробітники компанії вам її обов'язково нададуть. Крім того, вам буде забезпечена навігація. Ця послуга може бути надана в слушний для вас час.
  5. Що стосується цін, то вони знаходяться на досить низькому рівні. Більше не треба думати про те, що автомобілі преміум класу в Києві коштують дорого.

Авто для організації зустрічей

Вам знадобилося відвідати Київ для того, щоб провести зустріч зі своїм бізнес-партнером? У такому разі вам не обійтися без преміальної машини. Спеціально для вашого випадку фахівці підготують транспортний засіб. Вони вимиють його, приведуть в порядок салон. Головне, щоб ви відчули комфорт. Для важливих зустрічей краще узяти особистого водія. У такому разі ви точно будете упевнені в тому, що ділова зустріч пройде добре. Прямо зараз прокат авто преміум класу коштує не так вже і дорого. Аренда авто премиум класса в Киеве  

Оренда авто в Києві для весіллів і святкових подій

Наша компанія допоможе вам організувати таку важливу подію. І не важливо що це: весілля, ювілей, корпоратив. Якщо у вас виникнуть які-небудь питання, то фахівці обов'язково на них дадуть відповідь. Ви будете упевнені в тому, що компанія виконає свої зобов'язання на найвищому рівні. Обов'язково подивитеся на усі пропоновані автомобілі. Вам пропонуються різні машини. Тут все залежить від ваших цілей: якщо вам треба об'їхати декілька місць в стислі терміни, то вибирайте потужне авто. То чом би не скористатися цією послугою прямо зараз.  
Залишити заявку