Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївХаркiв

advantage-1
Цілодобова гаряча лінія

Кваліфікована служба орієнтована на клієнта, дасть консультацію з будь-якого питання 24/7

advantage-2
Безкоштовне анулювання

Можливість відміни за 24 години

advantage-3
Приємно низькі ціни

Шалені знижки та спеціальні ціни для постійних користувачів

Оренда машин в Києві

Город
Фільтри
Клас автомобіля Тип палива Коробка перемикання Тип кузова Особливості оренди
Тип приводу Кондиціонер/Клімат
Всього

Оренда авто в Києві – оптимальний варіант для тих, хто знає ціну часу і власному комфорту. Оперативне пересування по величезному місту, перевантаженому громадським і особистим транспортом, можливо тільки на автомобілі. За допомогою оренди транспортного засобу ви економите сили і найцінніший ресурс – тимчасової. З послугою прокату авто в Києві водій в будь-якій ситуації відчуває себе захищеним від зовнішнього впливу і може забезпечити бажані мікроклімат в салоні, що не доступно для пасажирів маршрутних таксі та електротранспорту. Ще один незаперечний аргумент на користь оренди авто в Києві – помірна ціна прокату і широкий вибір в автопарку. Взяти в оренду авто можна в компанії RentMe: ми пропонуємо лояльні умови прокату і бездоганний сервіс в Києві. Оренда авто – затребувана сьогодні послуга, яку вважають вкрай потрібною все більше водіїв, причому навіть із середнім рівнем доходу. Скористатися нею можна із допомогою компанії РентМі. Прокат автомобіля в Києві стає все більш популярним, і причин тому чимало: жителі великих мегаполісів часто не готові заходити до громадського транспорту, особливо, якщо мова йде про людей із дуже насиченим щоденним графіком, для яких кожна хвилина дорога. Оренда авто в Києві більш ніж достойна альтернатива переміщенню в переповнених маршрутках, назвати які маневреним транспортним засобом навряд вдасться. У той же час, прокат легкового автотранспорту виллється в значно меншу суму, якщо порівнювати із послугами таксі. Багато хто вважає самостійну їзду Києвом на взятому в оренду авто більш зручною та безпечною – адже ніколи не можеш бути на 100% упевненим у водійському досвіді та психічному стані таксиста.  Авто на прокат в Києві від РентМі – чудова можливість раціонально розпоряджатися своїм часом та відчувати себе максимально комфортно. Численні клієнти компанії, що встигли оцінити якість наших послуг, залишились приємно здивованими якістю обслуговування та станом автопарку в Києві.

Переваги оренди авто в Києві

Оренда легкового транспорту вже перейшла із розряду розкоші для обраних до сегменту базових послуг, доступних практично кожному. Відійшли в небуття часи, коли прокат автомашини могли дозволити собі одиниці в Києві: тепер ви можете взяти в оренду авто навіть економ класу, пересування яким зекономить ваш бюджет. Звичайно, клієнти, що бажають підкреслити власний статус та чудовий смак, завжди зможуть скористатися орендою транспортного засобу бізнес та люкс класу. Прокат – розумне рішення для заклопотаної людини, що в силу тих чи інших причин поки не має змоги купити власний автомобіль. Оренда авто в Києві вирішить проблему оперативного пересування містом-мільйонником та комфорту, при цьому вам не доведеться залазити в борги чи кредити, щоб терміново придбати «залізного коня». Клієнти, що одного разу скористалися орендою авто, наступного разу не вагаючись оберуть цю послугу: прокат автомобіля гарантує захист особистого простору та надзвичайно високий рівень комфорту, що недосяжні у громадському транспорті чи навіть у таксі.

Оренда авто від РентМі: причини довіритися нам

Компанія RentMe надає послуги прокату авто в Києві, гарантуючи бездоганне обслуговування під час оренди. Перевагами оренди наших автівок є:

  1. Власний автопарк в Києві: ви можете взяти в оренду авто, що належить нам. Ми на займаємося залученням чужих автомобілів.
  2. Автотранспорт, яким ви користуєтесь на правах оренди в Києві, перебуває у чудовому стані та регулярно проходить технічний огляд. Ми несемо повну відповідальність за функціонування автомобіля, якого здаємо на прокат в Києві, тому самі обслуговуємо автівку, враховуючи побажання та зауваження клієнтів щодо оренди.
  3. Клієнтська підтримка для жителів та гостей Києва, що вирішили скористатися прокатом авто в Києві. Якщо у вас виникнуть питання щодо оренди, ми готові відповісти на них в телефонному режимі.
  4. Можливість оформити оренду авто в Києві на будь-якому виді палива: бензин, газ, дизель.
  5. Різноманіття представлених в парку марок та моделей автівок в оренду – на будь-який смак та гаманець.
  6. Швидке оформлення документів для оренди авто в Києві.

Взяти авто на прокат в Києві ще ніколи не було так зручно та оперативно. Ми подамо транспортний засіб якнайшвидше та надамо додаткові послуги/обладнання (дитяче автокрісло, GPS-навігатор тощо), щоб забезпечити комфортну поїздку.

Залишити заявку