Close Встановити місто за замовчуванням: Ваше місто:
КиївХаркiв

Каталог орендних авто в Києві

Город
Фільтри Скасувати все?
Цiна

Мін. ціна
Макс. ціна
Клас автомобіля Тип палива Коробка перемикання Тип кузова Особливості оренди
Тип приводу Кондиціонер/Клімат
Всього

Машина на прокат в Києві - тільки в РентМі!

Оренда машин в Києві - універсальне рішення ряду питань, з якими щодня стикаються мешканці та гості столиці. Послуги прокату в Києві незамінні в разі, коли власний транспортний засіб знаходиться на терміновому або плановому ремонті, а рід діяльності власника припускаємо наявність т/з. Машина на прокат в Києві - оптимальний варіант також для гостей міста, які приїхали з метою вирішити ділові моменти. Урочисті заходи, корпоративи та зустрічі високого рівня - в числі обставин, в яких варто скористатися орендою презентабельного автомобіля, відповідно, без оренди машини не обійтися. Послуги оренди машин в Києві надає компанія РентМі: в нашому автопарку представлено безліч моделей на прокат з різними габаритами, показниками витрати палива, класу і т.д. Оренда машин в Києві - досить затребувана транспортна послуга, з роками не втрачає своєї актуальності. Швидше, навіть навпаки: прокат легкового транспортного засобу повністю відповідає завданням сучасної, мобільного людини, яка змушена регулярно долати величезні відстані. Машина на прокат в Києві - інструмент для оперативного переміщення по величезному мегаполісі. Крім економії часу, клієнт також анітрохи не обмежений в комфорті і не відчуває порушення кордонів особистого простору, чого не уникнути під час поїздок на громадських маршрутках і в метрополітені. Оренда машин в Києві позбавляє від необхідності підлаштовуватися під не завжди зручний графік руху громадського транспорту, зберігає ваш спокій і сили (чого варто проїхатися кілька зупинок в набитому автобусі в години пік). Скористатися орендою машин в Києві можна за допомогою компанії RentMe. Оформлений у нас прокат автотранспорту - це гарантії безпеки, комфортабельність і відчуття внутрішньої свободи, не залишає вас в ході всієї поїздки.

Коли варто скористатися орендою машин в Києві

Популярність оренди автотранспорту пояснюється численними перевагами послуги, в порівнянні з пересуванням на таксі. Так, регулярні поїздки з таксистом важко назвати економічно вигідними, та й почастішали випадки ДТП за участю таксі підривають довіру населення до цієї категорії водіїв. Управління взятої в оренду машиною гарантує безпеку (при наявності у клієнта відмінних навичок водіння) і забезпечує мобільне переміщення по Києву. Замовити машину на прокат в компанії RentMe варто в різних ситуаціях. При необхідності безперешкодно їздити по місту для вирішення робочих питань знадобиться прокат. Можливість добиратися до потрібної адреси без затримок в дорозі вказує на доцільність оренди автотранспорту. Транспортування невеликих вантажів по місту - ще один привід. Оренда авто в Києві незамінна для організації екскурсійних та сімейних вояжів, коли використання іншого виду транспорту буде пов'язане з істотним дискомфортом. Коли планується прибуття ділових партнерів, і виникає необхідність у трансфері гостей, оформите оренду. Замовити таксі в цьому випадку - не найкращий варіант, тоді як машина на прокат в Києві задовольнить всім вимогам замовника. Якщо ви бажаєте придбати машину певної моделі, попереднє тестування для оцінки можливостей «залізного коня» легко зробити за допомогою оренди. У разі, коли ваша «ластівка» знаходиться на терміновому ремонті, а рішення робочих питань вимагає використання особистого транспорту, варто оформити оренду в Києві.

Чому варто звернутися в компанію РентМі

Оренда транспортного засобу в Києві від компанії RentMe дозволить оцінити численні переваги співпраці з професіоналами:
  1. Широкий вибір моделей легкового автотранспорту на прокат: ви можете взяти в оренду «коня» бажаної марки, типу кузова, з набором технічних характеристик. Економічна їзда або вказівка на власний престиж і високий статус - будь-яке завдання досяжна з прокатом автотранспорту у нас.
  2. Отримана в оренду машина в Києві знаходиться в справному стані, що убезпечить вас від можливих форс-мажорів на дорозі.
  3. Можливість оформити прокат машини в Києві, додатково оснащеною навігацією, дитячими кріслами, кондиціонером і т.д.
  4. Конкурентна вартість послуги.
Також у нашій компанії Ви можете скористатися послугою оренди авто на добу в Києві.

Щоб скористатися орендою машини в Києві, зателефонуйте нам прямо зараз!

Залишити заявку